۱۳۹۷ بيست و چهارم آذر
خلاصه اخبار :
استخر باشگاه آجودانیه

استخر سرپوشیده باشگاه آجودانیه به شما اجازه لذت بردن از شنا را در تمامی فصول می دهد. استفاده از این استخر برای پرسنل محترم بانک ملی ایران دارای تخفیف ویژه بوده و همکاران عزیز می توانند از امکانات متنوع موجود در این مجموعه تفریحی ورزشی بهره مند شوند.               

سانس بانوان:  روزهای فرد
سانس آقایان: روزهای زوج


خواص رفتن به استخر و شنا برای سلامتی بدن:

جلوگیری از کهولت سن

علاوه بر مزیت هایی که شنا برای از بین بردن دردها و همچنین جلوگیری از بیماری ها دارد به طور ناخودآگاه از زود پیر شدن نیز جلوگیری می کند و همچنین به عنوان یکی از در دسترس ترین ورزش ها شناخته می شود، زیرا که شما در هر نقطه ای می توانید آن را پیدا کنید. شنا می تواند برای افرادی که مشکلات حرکتی دارند  نیز بسیار مفید باشد . از جمله فواید دیگر این ورزش نشاط آور می توان به قدرت بخشیدن به قلب و عروق، افزایش انعطاف پذیری، از بین برنده استرس اشاره داشت.

جکوزی

جکوزی در واقع محیط بسته حوضچه مانندی است که آب موجود در آن فضا جهت ماساژ دادن عضله‌های مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپ‌های قوی از طریق لوله‌‌های تعبیه شده در قسمتهای مختلف دیواره به داخل حوضچه رانده می شود. از جکوزی به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده می‌شود. ماساژ در زیر آب از روشهای درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوانها می باشد. استفاده کنندگان از جکوزی در داخل حوضچه قرار می گیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر فواره‌های زیر آب قرار می دهند.

مجموعه خدمات آبی تفریحی باشگاه آجودانیه مجهز به دو حوضچه جکوزی و  دو حوضچه آب سرد است. فضای حوضچه های جکوزی با پلکان از قسمت استخر  جدا می شود.

                     

سونای خشک و بخار

سونا می تواند موجب انبساط خاطر و آرامش میهمانان گرامی شود و با اتساع عروق خونی و افزایش گردش خون، درد را تسکین دهد. همچنین می تواند فشار خون بالا را درمان کند  و پوست بدن را لطیف تر، شاداب تر و روشن تر سازد.از دیگر فواید سونا تسکین تنش و خستگی جسمی و روحی است و باعث افزایش اکسیژن رسانی به سلول های بدن می شود.

پنج فایده از فوایدشگفت انگیز سونا به قرار زیر است :

1.       باعث شادابی و طراوت پوست شده و پوست را پاکیزه و نرم می کند.

2.       باعث احیاء و تجدید قوای جسمی و روانی بدن می شود.

3.       پاکیزگی عمیقی که در اثر سونا ایجاد می شود باعث خلاص شدن بدن از شر مواد زائد می گردد.

4.       سونا رفتن باعث برطرف شدن تنش ها و استرس های بدن می شود.

5.       سونا باعث تسکین احتقان سینه ، سینوس ها و بینی می شود.


تاریخ ثبت خبر : 1396/08/06
تعداد بازدید : 2981
  ارسال نظر
 ایمیل:
 نام و نام خانوادگی:
 نظر:
 
Copyright © 2013 Hamyari Kowsar, All rights reserved.